Nowy numer 46/2019 Archiwum

Dziecko w pralce

Mężczyźni wsadzili dwuletniego chłopczyka do pralki i śmiali się z tego, że dziecko zanosiło się od płaczu!

Żałośni bohaterowie filmiku, który umieścili w sieci i liczyli na poklask, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

Na filmie, który do sieci trafił w piątek, mężczyzna zanosi się śmiechem, gdy małe, płaczące dziecko tkwi w zamkniętej pralce. Sprawą zajmuje się policja, została o niej także zawiadomiona prokuratura.

- Policjanci z III komisariatu w Radomiu już byli w domu tego chłopca, w centrum miasta. Funkcjonariusze zabrali dziecko wraz z matką do szpitala, chłopczyk został przebadany przez lekarza. Nie miał żadnych obrażeń - mówi Rafał Jeżak z Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

Jak informuje "Echo Dnia", policjanci rozmawiali z 21-letnią matką dziecka, pytając o całe zdarzenie. Kobieta tłumaczyła, że żenujący film mógł powstać kilka miesięcy wcześniej, kiedy matka była w pracy, a w tym czasie jej 2-letni synek został pod opieką znajomych. - Będziemy wyjaśniać to zdarzenie, jednocześnie szukamy autorów nagrania, które trafiło do internetu - dodaje R. Jeżak z radomskiej Policji.

Prokuratura zakwalifikowała zdarzenie z art. 207 Kodeksu karnego, czyli znęcanie się nad osobą najbliższą. Za ten czyn może grozić nawet 5 lat więzienia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • Mk
  21.08.2018 14:39
  Warto nagłaśniać! Należy uświadamiać ludzi, ze takie zachowanie jest niedopuszczalne i karalne.
  doceń 8
 • Marek
  21.08.2018 14:48
  Tak to jest jak wierzy się w facebooka, a nie w Boga.
  doceń 3
 • gość
  21.08.2018 14:56
  Czy już żyjemy jak w epoce kamienia łupanego? Cóż powiedzieć. Wracają czasy barbarzyństwa i pogaństwa. W zasadzie różni przestępcy mniejsi, więksi czują się bezkarnie. Czy jest jeszcze u nas jakieś poważne podejście do prawa, osądzania czynów przestępczych, wyroków? Czy jest przestrzegane prawo Boże, Dekalog? Tolerancja, akceptacja, odpowiedzialność to pojęcia które wielu się mylą, stąd brak rozeznania czynu. O sumieniu szkoda nawet wspominać. Chyba, że róbta... itd. Może pesymistycznie, ale czasami trudno się odnaleźć w tej rzeczywistości.
  doceń 1
 • Anna
  22.08.2018 01:46
  Śmiecie do utylizacji, zanim będzie za późno!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama