Nowy numer 8/2019 Archiwum

Weekend w ciszy u klarysek

Do udziału w nim zaproszone są młode kobiety, które chcą zwyczajnie pobyć przy Chrystusie.

Siostry klaryski w klasztorze w Skaryszewie, który mieści się przy ul. Wojska Polskiego 7, od 19 do 21 października organizują spotkanie modlitewne "Weekend w ciszy". Do udziału w nim zapraszają młode kobiety od 18. roku życia.

- Jeśli potrzebujesz powiedzieć sobie: "stop!", pomyśleć przez chwilę o tym, kim jesteś w oczach Chrystusa, oraz... zwyczajnie pobyć przy Nim - zapraszamy cię na nasze skupienie. Rekolekcje odbywają się w klimacie ciszy. Przez cały weekend droga rekolekcyjna opiera się głównie na osobistej modlitwie medytacyjnej. Będziemy wpatrywały się w Chrystusa, ucząc się tego od św. Klary z Asyżu, która mówiła: "Wpatruj się w Niego, rozmyślaj o Nim, uwielbiaj i staraj się Go naśladować" - zachęcają do udziału w modlitewnym weekendzie siostry klaryski.

Informacje i zapisy: tel. 664 909 327, e-mail: paulina.osc@gmail.com, www.klaryski.opw.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL