Nowy numer 8/2019 Archiwum

W sobotę "Nieziemskie Granie"!

Gościem specjalnym Apelu Młodych będzie Ireneusz Krosny, aktor, mim, specjalizujący się w pantomimie komicznej.

Już po raz 8. Duszpasterstwo Młodzieży i Fundacja "Młodzi Radom" zapraszają na Apel Młodych i koncert "Nieziemskie Granie". Impreza odbędzie się 15 września w Radomiu na pl. Corazziego przed Urzędem Miejskim.

- Modlitwa, świadectwa, wspaniały koncert - to wydarzenia, które każdego roku gromadzą ogromną rzeszę młodych z całej diecezji. Jak zwykle, wystąpi grupa muzyków oraz chór Młodzi z Winkiem. Gościem specjalnym będzie Ireneusz Krosny, aktor i teolog - zaprasza ks. Mariusz Wilk, duszpasterz akademicki i duszpasterz młodzieży.

Kulminacyjnym punktem spotkania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. W Parku im. Tadeusza Kościuszki zaaranżowana zostanie strefa modlitwy i pojednania, czyli miejsce na spowiedź, rozmowę z kapłanami i modlitwę.

Apel rozpocznie się o godz. 18, ale poprzedzą go dwa wydarzenia.

O godz. 16 w Łaźni - Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii (ul. Żeromskiego 56) Paweł Domagała, aktor i piosenkarz, poprowadzi spotkanie z Joanną Czaplą, autorką książki pt. "ACZkolwiek - kocham życie". Joanna choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Porusza się na wózku inwalidzkim, oddycha za pomocą respiratora. Napisana przez nią książka to bardzo szczera i osobista autobiografia, mówiąca o tym, kim jest, co myśli, czuje i jak przeżywa swój świat.

Tuż przed Apelem Młodych o godz. 17.15 na scenie wystąpi formacja Wyrwani z Niewoli.

Tegoroczne spotkanie młodych będzie również przygotowaniem do Światowych Dni Młodzieży, które w 2019 roku odbędą się w Panamie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL