Nowy numer 43/2020 Archiwum

Zaproszenie do ortograficznej zabawy

Kto zostanie mistrzem? Dla kogo pechowa trzynastka okaże się szczęśliwa?

Już tylko do 27 września (czwartek) można zgłaszać się do wzięcia udziału w XIII otwartym konkursie o tytuł Radomskiego Mistrza Polskiej Ortografii 2018. Dyktando rozpocznie się 29 września (sobota) o 10.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” przy ul. Malczewskiego 16.

- Tekst przygotował i tradycyjnie podyktuje prof. Andrzej Markowski - zapowiadają organizatorzy tego wydarzenia. Do boju o tytuł mistrza mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy Radomia i powiatu radomskiego. Zgłoszenia składać można osobiście w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Piłsudskiego 12) lub elektronicznie (biblioteka@mbpradom.pl). W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres i numer telefonu.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród tego samego dnia o 15.00 w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 12, s. 36.

W konkursie o tytuł Radomskiego Mistrza Polskiej Ortografii nie będą brane pod uwagę prace uczestników Dyktanda Mistrzów 2017. Więcej informacji organizacyjnych i zasady konkursu znaleźć można na stronie internetowej radomskiej biblioteki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama