Nowy numer 7/2019 Archiwum

Barka na 100 gitar dla Jana Pawła II

Liczba instrumentów jest umowna, bo zaproszony jest każdy. Organizatorzy zapraszają z gitarą lub bez i z innymi instrumentami.

- Uczcijmy pamięć o naszym ukochanym papieżu. Spotkajmy się 16 października, w poniedziałek, w 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową przed Urzędem Miasta na placu Corazziego w Radomiu. Początek spotkania 20.37 - zapraszają organizatorzy - ks. Mariusz Wilk, diecezjalny duszpasterz młodzieży i Duszpasterstwo Akademickie Diecezji Radomskiej.

Na placu Corazziego strojenie instrumentów i wspólne odśpiewanie i zagranie „Barki” na przyniesionych gitarach i instrumentach - ulubionej piosenki papieża Polaka, a potem Apel Jasnogórski. Zakończenie tego niezwykłego spotkania o 21.37 - w godzinie śmierci Jana Pawła II.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL