Nowy numer 3/2019 Archiwum

Nie żyje ks. Eugeniusz Siedlecki

Kapłan zmarł w wieku 78 lat. W ostatnim czasie mieszkał w Domu Księży Seniorów w Radomiu.

Urodził się 1 stycznia 1940 r. w Radomiu. Święcenia kapłańskie przyjął 12 czerwca 1965 roku. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Świerże Górne, Kunów, Odrowąż, Lipsko nad Wisłą, Magnuszew, Odrzywół, Goźlice, Połaniec, Słupia Nowa, Głowaczów, Policzna i Kunice. Jako proboszcz duszpasterzował w parafiach: Czerwona, Nieświń, Domaszno i Sorbin.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w poniedziałek 5 listopada o 11.00 w bazylice pw. św. Kazimierza w Radomiu. Po Mszy św. odprowadzenie ciała na cmentarz przy ul. Limanowskiego.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy