Nowy numer 3/2019 Archiwum

Nie żyje ks. Wiesław Ozdoba

Kapłan zmarł w wieku 69 lat. Od 29 lat przebywał w parafii Lipsko nad Wisłą.

Urodził się 1 października 1949 r. we Włostowie (obecnie diecezja sandomierska). Święcenia kapłańskie przyjął 7 czerwca 1975 r. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Bardo, Skotniki Sandomierskie, Dąbrowa nad Czarną, Lipsko nad Wisłą, Radom – Najświętszego Serca Jezusowego. Jako proboszcz duszpasterzował w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Radomiu (os. Dzierzków). Od 1989 r. przebywał w parafii Lipsko nad Wisłą, pełniąc posługę kapelana szpitala, Domu Pomocy Społecznej oraz Straży Pożarnej.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w poniedziałek, 5 listopada 2018 r. o 18.00, w kościele pw. Świętej Trójcy w Lipsku nad Wisłą. Msza św. pogrzebowa będzie sprawowana we wtorek 6 listopada 2018 r., o 11.00, w parafii Włostów. Po Eucharystii odprowadzenie ciała na miejscowy cmentarz.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy