Nowy numer 3/2021 Archiwum

Św. Piotr będzie drogowskazem

W radomskim seminarium odbędą się rekolekcje dla tych, którzy pytają o wiarę i chcą rozpoznać swoją drogę życiową.

Takie rekolekcje w okresie Bożego Narodzenia dla młodzieży męskiej ze szkół średnich Wyższe Seminarium Duchowne organizuje już od kilkunastu lat. Uczestniczyć w nich mogą także studenci i młodzież pracująca.

- Rekolekcje skierowane są do tych, którzy zadają sobie pytania dotyczące wiary, a wśród nich także pytania dotyczące swojej osobistej drogi życiowej - mówi ks. Paweł Gogacz, prefekt w WSD.

Tegoroczne rekolekcje odbędą się pod hasłem: „Quo vadis?”. - Tematem zaś będzie osoba Piotra, pierwszego papieża i świętego. Jego przygoda spotkania Jezusa i historia rozwijającej się w sposób burzliwy relacji będzie konkretnym drogowskazem, jak we współczesnym świecie zbliżać się do Boga, zadawać Mu pytania i szukać na nie odpowiedzi w Jego obecności - tłumaczy ks. P. Gogacz.

Rekolekcje, które przygotowują i poprowadzą ks. Gogacz i zespół kleryków, rozpoczną się 27 grudnia. Przyjazd do godz. 15. Zakończą się 30 grudnia około godz. 14.

Zgłoszenia do 21 grudnia przyjmowane będą pod numerami telefonów: 48 33 09 119, 48 33 09 101. Koszt uczestnictwa wynosi 60 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama