GN 49/2019 Archiwum

Szkolenia dla liderów

Ruch Światło-Życie zaprasza na Kurs Oazowy dla Animatorów i Kurs Animatorów Muzycznych Oaz.

Obydwa kursy, czyli KODA i KAMuzO odbędą się w Dąbrówce od 25 stycznia do 3 lutego 2019 r.

- Ruch Światło-Życie w swoim programie formacyjnym uwzględnia przygotowanie liderów, którzy będą gotowi do pomocy księżom w duszpasterskiej trosce o parafię oraz będą potrafili zatroszczyć się o odpowiednią oprawę muzyczną w parafii i podczas rekolekcji wakacyjnych - wyjaśnia ks. Krzysztof Dukielski, moderator diecezjalny Ruchu.

W kursie dla animatorów mogą uczestniczyć osoby po III stopniu, a dla animatorów muzycznych - po II stopniu Oazy Nowego Życia oraz uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych, którzy prowadzą schole i grupy muzyczne.

Zgłoszenia do 21 grudnia 2018 r. w Diecezjalnym Centrum Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie przy ul. Malczewskiego 1 w Radomiu (czynne w środy i czwartki w godz. 10-16, kontakt tel. s. Małgorzata 512 171 460).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama