Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Kondolencje bp. Henryka Tomasika

- Rodzinie pana prezydenta Pawła Adamowicza składam wyrazy ludzkiego współczucia i łączę się ze wszystkimi w modlitwie - powiedział ordynariusz radomski.

Ordynariusz radomski złożył wyrazy współczucia rodzinie Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

- Każde wydarzenie tego typu, jak zamach na prezydenta Gdańska, jest dla wszystkich wielkim wyzwaniem do ogromnego wysiłku, by podnieść na wyższy poziom wzajemny szacunek. To zadanie dla nas wszystkich - dla duszpasterzy, rodziców, a może przede wszystkim dla ludzi mediów i polityków. Potrzebny jest wysiłek, abyśmy szanowali się, by pogłębiła się troska o drugiego człowieka, by w naszych relacjach było więcej kultury bycia, aby zapanowało poszanowanie wartości drugiego człowieka. Rodzinie pana prezydenta Adamowicza składam wyrazy ludzkiego współczucia i łączę się ze wszystkimi w modlitwie - powiedział bp Tomasik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL