Nowy numer 41/2019 Archiwum

Jubileusz parafii wojskowej

Mszy św. w kościele garnizonowym w Radomiu będzie przewodniczył bp Józef Guzdek.

Papież Benedykt XV 5 lutego 1919 r. ustanowił biskupstwo polowe w Polsce i powołał biskupa pomocniczego archidiecezji warszawskiej Stanisława Galla na pierwszego biskupa polowego Wojsk Polskich.

- Chcąc uczcić w Garnizonie Radom to doniosłe wydarzenie, w imieniu wspólnoty parafii wojskowej pw. św. Stanisława Biskupa w Radomiu zapraszam na uroczystą Mszę św., która zostanie odprawiona w niedzielę 10 lutego o godz. 12 w kościele garnizonowym. Mszy św. będzie przewodniczył bp gen. bryg. Józef Guzdek, biskup polowy Wojska Polskiego - zaprasza proboszcz ks. ppłk Kryspin Rak.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL