Nowy numer 41/2019 Archiwum

Bal KSM

To wydarzenie pozwoliło im przeżyć niezapomniane chwile.

To był już V Diecezjalny Bal Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zorganizowali go druhny i druhowie z KSM Szydłowiec, Szydłówek i Wysoka. Zabawę poprzedziła Msza św., której w kościele pw. św. Zygmunta w Szydłowcu przewodniczył ks. Grzegorz Łabądź, asystent diecezjalny KSM.

- Homilię wygłosił ks. Norbert Skawiński, asystent KSM Szydłowiec. Podkreślił rolę służby oraz jej wartość w naszym życiu, zgodnie z zawołaniem: "Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i ojczyźnie". Podczas Mszy św. zaśpiewała schola parafialna - mówi Wiktoria Rycerska z KSM Szydłowiec.

Po Eucharystii kaesemowicze udali się do Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza, gdzie odbył się bal. Na początku wszyscy zatańczyli poloneza. - Po części oficjalnej rozpoczęła się wspólna zabawa i tańce. Poprowadził je profesjonalny DJ, który trafił w gust muzyczny każdego z uczestników. To wspaniałe wydarzenie pozwoliło nam przeżyć niezapomniane chwile - opowiada Wiktoria.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL