Nowy numer 41/2019 Archiwum

Warsztaty dla ministrantów

Mają przygotować i pogłębić udział ministrantów w Triduum Paschalnym.

Liturgia Triduum Paschalnego to najbardziej rozbudowany ceremoniał, a jednocześnie bogaty i skomplikowany. Poznanie jego przebiegu i znaczenia przez ministrantów pozwoli im samym przeżyć te dni pełniej, a jednocześnie przygotować liturgię, która ułatwi wiernym głębokie przeżycie religijne tych wyjątkowych dni w roku.

Do udziału w warsztatach o Triduum Paschalnym zapraszają Duszpasterstwo Ministrantów wraz z Diakonią Liturgiczną Ruchu Światło-Życie. - Mają one przygotować i pogłębić udział ministrantów w Triduum Paschalnym - mówi ks. Michał Michnicki, diecezjalny duszpasterz ministrantów.

W szkoleniach mogą uczestniczyć ministranci ze szkół średnich i gimnazjum, młodsi - po uzgodnieniu z ks. Michałem.

Warsztaty trwać będą w ośrodku oazowym w Dąbrówce od 15 do 17 marca. Koszt - 60 zł. Dojazd we własnym zakresie. Jeśli będą chętni, zostanie zorganizowany autokar z Radomia (koszt - 50 zł).

Zapisy do końca lutego przyjmuje ks. Michnicki pod numerem telefonu: 607 133 787.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL