Nowy numer 42/2020 Archiwum

"Całkiem inna... " zaprasza

Tym razem gośćmi będą Emilia Szota i Ewelina Chełstowska, autorki projektu dla pań "Być kobietą urzekającą".

Spotkania "Całkiem inna - Kobieta w blasku Stwórcy" organizowane są w Duszpasterstwie Akademickim przy ul. Górniczej 2 w Radomiu już czwarty rok. Do udziału w nich zapraszane są wszystkie panie.

- Te spotkania mają być odskocznią od rzeczywistości i czasem, który spędzimy tylko w kobiecym gronie na rozmowach, ale też adoracji, jak my ją nazywamy - randce ze Stwórcą. Rozważania specjalnie dla nas, kobiet, przygotowuje ks. Mariusz Wilk. Oprawę muzyczną zapewnia Ula Murawska. Na każde spotkanie zapraszamy też gości, którzy opowiadają o swojej działalności czy historii swojego życia - mówi Klaudia Miśkiewicz, która wraz z Dominiką Waniek jest inicjatorką tych spotkań.

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek 12 lutego. Rozpocznie się o godz. 19. Wtedy jest czas na rozmowę, integrację, podzielenie się troskami i radościami, napicie się kawy czy zajrzenie do sklepiku. Później w kaplicy DA będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Gośćmi 34. już spotkania będą Emilia Szota i Ewelina Chełstowska, autorki projektu i formacji dla kobiet "Być kobietą urzekającą". Opowiedzą o początkach spotkań kobiet w Warszawie i o tym, jak się rozwinął ich projekt oraz jak godzą obowiązki mam i żon z byciem "urzekającymi".

- Dziewczyny organizują raz w miesiącu Mszę św. dla kobiet. Organizują w internecie kursy, warsztaty. Prowadzą też grupę na Facebooku "Urzekająca to ja", w której jest bardzo wiele kobiet z całej Polski. Tam mogą dzielić się swoimi problemami i doświadczeniami. Emilia i Ewelina chcą pokazać kobietom, że są urzekające, że mają w sobie piękno. Wspierają kobiety i pomagają im odkrywać swoją relację z Panem Bogiem i swoją wartość jako kobiety. Pomagają im pracować nad sobą - wyjaśnia Dominika.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama