Nowy numer 43/2020 Archiwum

Zaproszenie na Misterium Męki Pańskiej

Od kilkudziesięciu lat w soboty Wielkiego Postu wystawia je sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej w Kałkowie-Godowie.

Misteria grane będą od II soboty Wielkiego Postu do soboty przed Niedzielą Palmową.

- Serdecznie zapraszam do sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej, do Kałkowa-Godowa, na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej do końca, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa. Radość jest tym większa, że aktorzy należą do wspólnoty parafialnej w Kałkowie-Godowie, gdzie od wielu lat dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Dzielimy się radością, że wystawiane przez lata Misterium Męki Pańskiej w sanktuarium jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły - mówi ks. Zbigniew Stanios, kustosz sanktuarium, zapraszając na misterium razem z aktorami Teatru Dramatycznego im. ks. inf. Czesława Wali.

Misterium będzie wystawiane od drugiej soboty Wielkiego Postu (16 marca) do soboty przed Niedzielą Palmową (13 kwietnia) włącznie, o 15.30 i dodatkowo o 18.00.

- Z uwagi na duże zainteresowanie przedstawieniem uprzejmie prosimy o wcześniejsze rezerwowanie uczestnictwa w informacji sanktuarium (tel. 41/272 18 88). Natomiast osoby pragnące zatrzymać się w naszym sanktuarium na noc prosimy o rezerwację telefoniczną miejsca w Domu Pielgrzyma (tel. kom. 660 158 239) - prosi kustosz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama