Nowy numer 3/2021 Archiwum

Oaza organizuje warsztaty medialne

Diakonia Komunikowania Społecznego działająca w Ruchu Światło-Życie zaprasza na warsztaty medialne dla osób powyżej 16. roku życia.

Rozpoczną się w ośrodku rekolekcyjnym "Betania" w Pionkach 22 marca o 19.00 (piątek), a zakończą 24 marca o 11.00 (niedziela). - Nie trzeba być profesjonalistą, by wziąć w nich udział. Chcemy zgłębić tajniki fotografii, a także udoskonalić swój warsztat redakcyjny. Chodzi o zdobycie umiejętności, które mają potem służyć wspólnocie parafialnej, a także temu, by naszych rodzin nie zanudzić swoimi fotografiami i relacjami. - Nie trzeba mieć odpowiedniego sprzętu - nie jest on warunkiem uczestnictwa w warsztatach. Więcej informacji na facebookowym wydarzeniu "Nie zanudzę rodziny swoimi zdjęciami i relacjami" - mówi animatorka Klaudia Bzducha.

W programie będą warsztaty prowadzone przez zaproszonych gości, dyskusja z przedstawicielami radomskich mediów, modlitwa i integracja. Zajęcia są płatne. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 marca. Formularz tutaj: https://goo.gl/forms/v2AxU3m6vwEYktNr2.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama