Nowy numer 41/2019 Archiwum

Jak będzie wyglądała Radomska Karta Miejska?

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji ogłosił konkurs na grafikę, która zostanie wykorzystana we wzorze karty miejskiej. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne i bezpłatne roczne przejazdy autobusami komunikacji miejskiej w Radomiu.

Ogólny wzór obu stron Radomskiej Karty Miejskiej pozostanie bez zmian. Konkurs dotyczy tylko zdjęcia lub grafiki, które znajdują się na awersie elektronicznych biletów. Projekty powinny być związane z tematyką transportu zbiorowego w Radomiu, jego historią oraz rozwojem.

- Zależy nam na tym, by karta miejska była atrakcyjna wizualnie. Chcemy, by nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także swoim wyglądem zachęcała kolejne osoby do jej posiadania. Dlatego zapraszamy wszystkich i młodszych, i starszych do zgłaszania własnych propozycji - mówi wiceprezydent Konrad Frysztak.

Projekty można zgłaszać do 29 marca 2019 roku. Spośród nich komisja konkursowa, która będzie brała pod uwagę między innymi walory artystyczne oraz pomysłowość i oryginalność, wybierze maksymalnie 10 prac. W drugim etapie każdy będzie mógł oddać głos na konkretną pracę. Głosowanie odbędzie się od 8 do 15 kwietnia na fanpage’u MZDiK na Facebooku. Komisja zsumuje własne oceny z wyborem internautów i wyłoni zwycięzców konkursu.

Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2500 zł brutto, zaś zdobywca drugiego miejsca - 1500 zł brutto. Laureaci otrzymają też zakodowane na Radomskiej Karcie Miejskiej uprawnienia do bezpłatnych przejazdów przez rok dla siebie i dla najbliższej rodziny. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi po 25 kwietnia 2019 roku.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy na: www.mzdik.radom.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL