Nowy numer 43/2020 Archiwum

Stowarzyszenie "Młyńska" zaprasza na "Rozmowy o..."

Czy człowiek i małpy człekokształtne mają wspólnego przodka? Czy teoria ewolucji ma rzetelne podstawy w biologii? Czy istnienie człowieka może być dowodem na istnienie Boga? Na te i inne pytania odpowie dr hab. inż. prof. nadzw. UTH Mirosław Rucki

Stowarzyszenie „Młyńska” Verum Bonum Pulchrum zaprasza na drugie spotkanie dyskusyjne pod nazwą "Rozmowy o...". Tym razem gość spotkania M. Rucki poruszy temat teorii ewolucji człowieka i małp człekokształtnych, którą poddał wnikliwej analizie oraz rzetelnej krytyce naukowej. Odniesie się również do teorii kreacjonistycznych.

Prof. Rucki nie podważa samej możliwości zaistnienia procesów ewolucji, jednak bazując na materialistycznym procesie dowodowym, podejmuje rzetelną dyskusję naukową z teoriami Darwina.

- Mamy nadzieję, że jego niezwykle interesująca prelekcja skłoni do żywej dyskusji zarówno zwolenników, jak i przeciwników ewolucji i kreacjonizmu, których serdecznie zapraszamy - zachęcają do wzięcia udziału w spotkaniu organizatorzy

Dr hab. inż. prof. nadzw. UTH Mirosław Rucki należy do Chrześcijańskiego Forum Pracowników Nauki. Jest specjalistą zarówno z zakresu budowy i eksploatacji maszyn, jak i biblistyki. Napisał wiele książek i artykułów naukowych z obu dziedzin.

Spotkanie odbędzie się 21 marca o godz. 19 w Centrum Wolontariatu Międzynarodowego w Radomiu przy ul. Kelles-Krauza (wjazd na parking oraz wejście do CWM od ul. Niedziałkowskiego).

Wstęp bezpłatny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama