Nowy numer 47/2019 Archiwum

Egzaminy gimnazjalne w Radomiu

Jeśli jest możliwe zagrożenie terminu egzaminów, należy to pilnie zgłosić.

Jak podaje Biuro Informacji Prasowej i Publicznej Urzędu Miejskiego w Radomiu, z informacji, które zespół monitorujący otrzymał od dyrektorów radomskich gimnazjów, wynika, że we wszystkich placówkach zostały skompletowane składy szkolnych zespołów egzaminacyjnych.

W Radomiu w 18 placówkach do egzaminu gimnazjalnego przystąpiło ponad 1700 uczniów.

Zespół monitorujący otrzymał także informacje na temat przebiegu strajku w radomskich placówkach oświatowych. Według danych z 8.30 liczba strajkujących nauczycieli kształtuje się na podobnym poziomie jak w poniedziałek i wtorek.

Egzaminy gimnazjalne odbędą się 10, 11 i 12 kwietnia, a 15, 16 i 17 kwietnia - egzaminy ósmoklasisty. - Obecnie - według naszej wiedzy - terminy egzaminów nie są zagrożone - zapewnia kurator mazowiecka Aurelia Michałowska. Jeżeli rodzice uzyskają informacje, że w szkole ich dziecka jest możliwe zagrożenie terminu egzaminów, proszeni są o pilne zgłaszanie tego faktu (tel. 509-227-566).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama