Nowy numer 47/2019 Archiwum

Zaproszenie na Mszę Świętą Krzyżma

Eucharystia sprawowana będzie w katedrze Opieki Najświętszej Maryi Panny w Radomiu w Wielki Czwartek, który rozpoczyna Triduum Paschalne.

Biskup Henryk Tomasik zaprasza na Mszę Świętą Krzyżma, która sprawowana będzie w Wielki Czwartek 18 kwietnia, a w Wielki Piątek i Wielką Sobotę - na liturgię jutrzni:

"W Wielki Czwartek wspominamy ustanowienie Najświętszej Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa. Dziękujemy Panu Bogu za Sakramenty, które służą budowaniu jedności Kościoła. Są one »darem i tajemnicą«.

Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży, Osoby życia konsekrowanego oraz Was, Drodzy Bracia i Siostry, Wierni Świeccy, na Mszę Świętą Krzyżma, która będzie sprawowana w katedrze radomskiej w Wielki Czwartek, 18 kwietnia 2019 roku o godz. 10.

W Wielki Piątek oraz w Wielką Sobotę o godz. 9 w katedrze radomskiej modlimy się, uczestnicząc w Liturgii Jutrzni.

Zapraszamy wszystkich, którym pozwolą zajęcia, na wspólną modlitwę".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama