GN 46/2019 Archiwum

Koncert wielkanocny w radomskiej szkole

Szkoła funkcjonuje piąty rok. Do każdego z jej uczniów podchodzi się tu indywidualnie.

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Radomiu przy ul. Wierzbickiej istnieje od września 2014 r. To nowoczesna placówka oświatowa, której oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poprzez naukę gry na wybranym instrumencie i twórczy kontakt z muzyką chcą rozwijać uzdolnienia muzyczne i poszerzać ogólną edukację.

Szkoła jest niewielka, wręcz kameralna. Uczy się w niej niewiele ponad 30 uczniów. Organizowane tu przeglądy i koncerty są m.in. okazją, aby uczniowie mogli pochwalić się przed bliskimi i gośćmi swoją muzyczną wiedzą oraz umiejętnościami.

- W naszym kalendarzu szkolnym są różne koncerty, w tym te z okazji świąt. Ten koncert jest koncertem wielkanocnym, a będą w nim występować nasi uczniowie. Jako pierwsi zaprezentują się chórzyści pod kierunkiem Marii Czarneckiej-Cieślak. Później będą występować uczniowie grający na różnych instrumentach - fortepianie, akordeonie, perkusji; będą też soliści i zespół dziecięcy - powiedziała Elżbieta Wójtowicz, wicedyrektor Niepublicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Radomiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama