Nowy numer 46/2019 Archiwum

Nie żyje ks. Władysław Stępniewski

Zmarły kapłan w ostatnim czasie był mieszkańcem Domu Księży Seniorów w Radomiu.

Urodził się 9 sierpnia 1942 r. w Wysokinie (parafia Odrzywół). Święcenia kapłańskie przyjął 4 czerwca 1966 roku. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Kowala, Sienno, Solec na Wisłą, Goźlice, Sandomierz - św. Józefa, Końskie - św. Mikołaja. Jako proboszcz duszpasterzował w parafiach: Gródek, Kozienice - Świętej Rodziny, Miedzierza. Od roku 2017 mieszkał w Domu Księży Seniorów w Radomiu.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w środę 17 kwietnia o 13.00 w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej w Odrzywole. Po Mszy św. odprowadzenie ciała na miejscowy cmentarz.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama