Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nie żyje ks. Henryk Pachucy

Kapłan zmarł w wieku 88 lat. Przez ostatnie lata mieszkał w Domu Księży Seniorów w Radomiu.

Urodził się 15 września 1931 r. w Sieciechowie. Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 1954 roku. Potem pracował jako wikariusz w parafiach: Cerekiew, Starachowice (pw. Świętej Trójcy), Wysoka, Ostrowiec Świętokrzyski (pw. św. Michała Archanioła), Opoczno (pw. św. Bartłomieja). Jako proboszcz duszpasterzował w parafiach Węgrzyn i Mniszek. Od 1996 r. mieszkał w Domu Księży Seniorów.

Uroczystości pogrzebowe zostały zaplanowane na środę 24 kwietnia. Rozpoczną się o 11.00 Mszą św. w kościele św. Wawrzyńca w Sieciechowie. Po niej odprowadzenie ciała na miejscowy cmentarz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL