GN 46/2019 Archiwum

Turniej Dzikich Drużyn w Radomiu

Pedagodzy ulicy i ich podopieczni już po raz 13. organizują turniej piłki nożnej. Mogą w nim rywalizować 8-osobowe drużyny.

Turniej Piłki Nożnej Dzikich Drużyn odbędzie się już w najbliższą sobotę 27 kwietnia w godz. 10.00-15.00 na boisku Orlik przy PSP 24 w Radomiu (ul. Powstańców Śląskich 22).

Do udziału w nim zaproszone są drużyny, w skład których będzie wchodzić 8 zawodników z roczników 2004 i 2005 oraz dwie osoby z rocznika 2003.

- Turnieje piłki nożnej są wspólnym pomysłem naszych podopiecznych z ul. Marii Gajl i na stałe zaistniały w naszym kalendarzu rocznym. Wszystkich adeptów piłki nożnej serdecznie zapraszamy do tworzenia drużyn podwórkowych i udziału w tym corocznym turnieju, który przebiega pod honorowym patronatem ks. Roberta Kowalskiego, dyrektora Caritas Diecezji Radomskiej. Zapraszamy też tych, którzy interesują się piłką nożną i sportem, do wspólnego kibicowania - mówi Mariusz Mędra, kierownik Pedagogów Ulicy Caritas Diecezji Radomskiej.

W ubiegłym roku do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, w tym jedna dziewcząt.

- Byliśmy zaskoczeni, że oprócz chłopców, którzy grają w piłkę nożną, zgłaszają się do nas też dziewczyny, które uprawiają sport. Liczymy, że w tym roku będzie potężna grupa młodych z całego Radomia, którzy będą chcieli wziąć udział w tym turnieju. Na razie mamy 6 zgłoszeń. Czekamy na kolejne - zaprasza M. Mędra.

Drużyny do udziału w turnieju można zgłosić na Facebooku: Pedagodzy ulicy z Radomia bądź telefonicznie: 513 559 829.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama