Nowy numer 46/2019 Archiwum

Pielgrzymka służby zdrowia na Jasną Górę

Pielgrzymka odbędzie się 25 i 26 maja. Duszpasterstwo Służby Zdrowia Diecezji Radomskiej organizuje wspólny wjazd.

Pielgrzymka organizowana jest po raz 5. Przebiegać będzie pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”.

- W tym roku podjęliśmy się wraz z archidiecezją częstochowską i diecezją sosnowiecką organizacji pielgrzymki. Przedstawiciele środowisk medycznych naszej diecezji będą prowadzili m.in. rozważania Drogi Krzyżowej, która będzie odprawiana na wałach w sobotę po Apelu Jasnogórskim. Na zakończenie pielgrzymki podczas niedzielnej Mszy św. zostanie odczytany Akt Zawierzenia Służby Zdrowia Matce Bożej. Akt ten powstał w naszym środowisku radomskich medyków i zatwierdzony został przez bp. Henryka Tomasika - mówi ks. Konrad Wójcik, diecezjalny duszpasterz służby zdrowia.

Pielgrzymkę poprzedzą rekolekcje dla pracowników służby zdrowia, które odbędą się w sanktuarium jasnogórskim 24 i 25 maja.

Duszpasterstwo Służby Zdrowia organizuje wspólny wyjazd autokarem z Radomia w sobotę 25 maja. Szczegółowe informacje i zapisy: ks. Konrad Wójcik, tel. 604 214 773.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama