Nowy numer 44/2020 Archiwum

Urszula Mela, mama Jaśka, gościem spotkania dla kobiet w Radomiu

Spotkanie z cyklu "Całkiem inna - kobieta w blasku Stwórcy" już jutro, 14 maja o 19.00 w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Górniczej 2.

Zaczynamy od rozmów przy kawie i ciastku, to taki czas na poznanie się. Później spotykamy się w kaplicy, adorujemy Najświętszy Sakrament. Rozważania poprowadzi ks. Mariusz Wilk. Zaśpiewamy też Litanię Loretańską do Matki Bożej - mówi Klaudia Miśkiewicz, organizatorka wydarzenia.

Gościem kolejnej części spotkania, które tym razem odbędzie się pod hasłem: „Kobieta niezapomniana przez Boga”, będzie Urszula Mela, mama Jaśka Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów. - Pani Mela opowie o swoim życiu, w którym wydarzyło się kilka tragedii. Spłonął im dom. Najmłodszy syn utopił się. Jasiek został niepełnosprawnym, gdy poraził go prąd. Opowie też, jak wybrnąć z takich sytuacji i jak się nie poddawać oraz jak czerpie siłę z relacji z Panem Bogiem. Myślę, że będzie to ciekawe i wzruszające spotkanie - zapewnia Urszula Murawska, współorganizatorka spotkania.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich kobiet. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama