Nowy numer 47/2019 Archiwum

Urszula Mela, mama Jaśka, gościem spotkania dla kobiet w Radomiu

Spotkanie z cyklu "Całkiem inna - kobieta w blasku Stwórcy" już jutro, 14 maja o 19.00 w siedzibie Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Górniczej 2.

Zaczynamy od rozmów przy kawie i ciastku, to taki czas na poznanie się. Później spotykamy się w kaplicy, adorujemy Najświętszy Sakrament. Rozważania poprowadzi ks. Mariusz Wilk. Zaśpiewamy też Litanię Loretańską do Matki Bożej - mówi Klaudia Miśkiewicz, organizatorka wydarzenia.

Gościem kolejnej części spotkania, które tym razem odbędzie się pod hasłem: „Kobieta niezapomniana przez Boga”, będzie Urszula Mela, mama Jaśka Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów. - Pani Mela opowie o swoim życiu, w którym wydarzyło się kilka tragedii. Spłonął im dom. Najmłodszy syn utopił się. Jasiek został niepełnosprawnym, gdy poraził go prąd. Opowie też, jak wybrnąć z takich sytuacji i jak się nie poddawać oraz jak czerpie siłę z relacji z Panem Bogiem. Myślę, że będzie to ciekawe i wzruszające spotkanie - zapewnia Urszula Murawska, współorganizatorka spotkania.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich kobiet. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama