Nowy numer 48/2022 Archiwum

Apel przed 40. rocznicą pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski

2 czerwca br. przypada wyjątkowa rocznica. 40 lat temu rozpoczęła się pierwsza pielgrzymka Jana Pawła II do Polski, która zmieniła oblicze tej ziemi.

W związku z tą rocznicą rozpoczynamy medialną akcję: czekamy na Wasze zdjęcia wracające do tamtej pielgrzymki. Przypomnijcie także bilety na wejścia na tamte spotkania z papieżem Polakiem. Bardzo chętnie opublikujemy również Wasze wspomnienia z tamtych dni. Piszcie do nas i wysyłajcie zdjęcia, reprodukcje biletów, fotografie pamiątek na adres: radom@gosc.pl.


Przesłanie materiałów jest równoznaczne z
- udzieleniem nieodpłatnej zgody na ich publikację na stronach internetowych, których właścicielem jest Instytut Gość Media. Nadawca
- oświadczeniem, że nadesłane treści są własnością nadsyłającego i nie naruszają praw osób trzecich – w tym autorskich praw majątkowych i przepisów dotyczących ochrony wizerunku.

Administratorem danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach (dalej „My”), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Dane osobowe będą gromadzone na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem, przez okres niezbędny dla jej celów, a także na podstawie przepisów prawa: Ustawy prawo prasowe, w celu upublicznienia nadesłanych przez Panią/Pana materiałów w serwisach internetowych Instytutu Gość Media. W razie konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest konieczne ze względu na ww. cele.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy