Nowy numer 41/2019 Archiwum

Urszula Mela i jej świadectwa

Wydarzenie z cyklu „Całkiem Inna – kobieta w blasku Stwórcy” miało swoją 37. odsłonę.

Tradycyjnie rozpoczęło się od rozmów przy kawie i ciastku – to taki czas na poznanie się. Kolejnym punktem było spotkanie w kaplicy, a tam adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozważania poprowadził ks. Mariusz Wilk. Gościem spotkania, które przebiegało pod hasłem: „Kobieta niezapomniana przez Boga”, była Urszula Mela, psycholog, mama Janka Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów.

Pani Urszula dała świadectwo dotyczące jej życia i drogi, która poprowadziła ją do Boga z ateistycznego rodzinnego domu.

Wiele miejsca poświęciła historii przemiany swojego małżeństwa, które na początku wypełnione było przemocą, a teraz uważa je za najpiękniejsze. – Bo kiedy człowiek naprawia coś po swojemu, to zostają ślady, a jak Bóg naprawia, to zrobi tak, że może powstać coś całkiem nowego. Tak było z naszym małżeństwem. Pamiętam wszystko, ale bez poczucia żalu – powiedziała.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL