Nowy numer 24/2019 Archiwum

Wiara, siła, duch

Takie odczytanie skrótu WSD zaproponowali alumni na dzień otwartych drzwi w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.

Tych, którzy skorzystali z zaproszenia, w drzwiach witali gospodarze. – Dzisiaj otworzyliśmy obydwie połówki drzwi. Na co dzień otwarta jest jedna. To jest pewien symbol. Chcemy pokazać naszym gościom, kim są ci, którzy do nich trafią w przyszłości jako ich duszpasterze i katecheci. Chcemy, żeby mieli możliwość przyjrzenia się temu, jak studiują i jak się modlą, a nawet jak gotują. To była też okazja, żeby porozmawiać o tym, czym klerycy żyją i co ich fascynuje – mówi ks. prał. Jarosław Wojtkun, rektor WSD.

Program na cały dzień

Na zakończenie Tygodnia Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i do Życia Konsekrowanego Wyższe Seminarium Duchowne w Radomiu zaprosiło do siebie wiernych z diecezji.

Dostępne jest 17% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Pobieranie... Pobieranie...

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL