Nowy numer 46/2019 Archiwum

Nocna Pielgrzymka Kobiet

Rycerze Kolumba rady 14004 już po raz czwarty organizują pieszą pielgrzymkę dla kobiet z Radomia do Starej Błotnicy.

Nocna Pielgrzymka Kobiet rozpocznie się 1 czerwca o godz. 21 Apelem Jasnogórskim w kościele MB Częstochowskiej w Radomiu przy ul. Wernera 57. Panie będą pielgrzymowały pod hasłem "W mocy Bożego Ducha". W drodze do sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Starej Błotnicy będą miały do pokonania ponad 25-kilometrową trasę. Dłuższy odpoczynek połączony z gorącym posiłkiem będzie około północy w Taczowie.

- Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkie kobiety oraz dziewczęta, które podołają trudom nocnej wędrówki. Po dotarciu do sanktuarium pielgrzymka zakończy się wspólną Mszą św. przy obrazie Matki Bożej Pocieszenia. Po Eucharystii autobusy odwiozą pątniczki do Radomia - zachęcają do udziału w pielgrzymce Rycerze Kolumba.

Zapisy prowadzone są w Kurii Diecezji Radomskiej przy ul. Malczewskiego 1 w godz. 9-13 (do piątku 30 maja), na stronie internetowej: www.rycerzekolumba.radom.pl lub w dniu wyjścia pielgrzymki (przy kościele MB Częstochowskiej) od godz. 18.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama