Nowy numer 46/2019 Archiwum

Msze św. o dobrego męża i dobrą żonę

W czerwcu w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu rozpoczyna się modlitwa o dobrego męża i dobrą żonę.

Pierwsza Eucharystia sprawowana będzie w poniedziałek 3 czerwca o godz. 21 w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Górniczej 2 w Radomiu.

- Zapraszamy do naszej kaplicy na Mszę św., której intencja jest wyjątkowa, bowiem chcemy się modlić wraz z tymi wszystkimi, którzy tutaj przyjdą, o dobrą żonę i dobrego męża. Rozpoczynamy nowy cykl w czerwcu, później będzie przerwa wakacyjna. Ponownie spotkamy się w październiku. Później już raz w miesiącu będzie sprawowana taka Msza św. - mówi ks. Mariusz Wilk, duszpasterz akademicki i diecezjalny duszpasterz młodzieży.

Do udziału w nabożeństwach zachęcają Klaudia Miśkiewicz i Jan Kutkowski, którzy 8 czerwca wezmą ślub.

- Przez 9 miesięcy narzeczeństwa w każdy 8. dzień miesiąca uczestniczyliśmy w Mszy św. Modliliśmy się w intencji dobrego przygotowania do ślubu - mówi Janek.

- Jestem w Duszpasterstwie Akademickim już od wielu lat. Kiedyś też były organizowane Msze św. o dobrego męża i dobrą żonę. Odprawialiśmy też nowenny. To bardzo pomaga. Myślę, że wymodliłam sobie narzeczonego. To jest też dobra okazja, żeby spotkać się z ludźmi, którzy są na podobnym etapie życia jak my i wymienić się doświadczeniami - dodaje Klaudia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama