Nowy numer 24/2019 Archiwum

Trzeba po prostu zaufać Bogu

Tu znajdują wsparcie i mogą porozmawiać o swoich sukcesach, radościach, smutkach, ale też o problemach związanych z wiarą.

Wspólnota powstała po jednym z kursów Alpha, które Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu organizuje od kilku lat. – Zawiązała się grupa ludzi, którzy chcieli dalej działać, spotykać się w DA, pielęgnować swoją wiarę i rozwijać owoce, które w trakcie kursu się w nich zrodziły. I wtedy padł pomysł stworzenia Akademickiej Wspólnoty Jonasza – mówi Mateusz Wydra.

Rozmowy zakończone spowiedzią

Mateusz do wspólnoty trafił rok po studiach. Jak przyznaje – trochę podstępem. Uczestniczył w organizowanym przez DA kursie Alpha. W jego trakcie był wyjazd weekendowy. Kolega, który grał na gitarze podczas Mszy św., zaprosił go na próbę akademickiej scholi.

Dostępne jest 15% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Pobieranie... Pobieranie...

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL