Nowy numer 46/2019 Archiwum

Nocna Pielgrzymka Mężczyzn

Rycerze Kolumba rady 14004 już po raz 13. organizują pieszą pielgrzymkę dla mężczyzn z Radomia do sanktuarium MB Pocieszenia w Starej Błotnicy.

Nocna Pielgrzymka Mężczyzn rozpocznie się 15 czerwca o godz. 21 Apelem Jasnogórskim w kościele MB Częstochowskiej w Radomiu przy ul. Wernera 57. Odbędzie się pod hasłem "W mocy Bożego Ducha".

- Jak co roku pod osłoną nocy w męskiej kolumnie wyruszymy na pątniczy szlak, by po przejściu około 26 km, pokłonić się naszej Matce. Poprzez modlitwę, wspólny śpiew, medytację oraz rozważania przygotowane przez księży będziemy wzmacniać wiarę, dając świadectwo naszej przynależności do Kościoła katolickiego. Zapraszamy wszystkich chłopców i mężczyzn, którzy podołają trudom nocnej wędrówki - zachęcają do udziału w pielgrzymce Rycerze Kolumba.

Na zakończenie pielgrzymki o godz. 6 w błotnickim sanktuarium będzie sprawowana Msza św. Po Eucharystii autobusy odwiozą pątników do Radomia.

Zapisy prowadzone są w Kurii Diecezji Radomskiej przy ul. Malczewskiego 1 w godz. 9-13 (od poniedziałku do piątku), poprzez formularz na stronie internetowej: www.rycerzekolumba.radom.pl lub w dniu wyjścia pielgrzymki (przy kościele MB Częstochowskiej) od godz. 18.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama