Nowy numer 49/2020 Archiwum

Nocna Pielgrzymka Mężczyzn

Rycerze Kolumba rady 14004 już po raz 13. organizują pieszą pielgrzymkę dla mężczyzn z Radomia do sanktuarium MB Pocieszenia w Starej Błotnicy.

Nocna Pielgrzymka Mężczyzn rozpocznie się 15 czerwca o godz. 21 Apelem Jasnogórskim w kościele MB Częstochowskiej w Radomiu przy ul. Wernera 57. Odbędzie się pod hasłem "W mocy Bożego Ducha".

- Jak co roku pod osłoną nocy w męskiej kolumnie wyruszymy na pątniczy szlak, by po przejściu około 26 km, pokłonić się naszej Matce. Poprzez modlitwę, wspólny śpiew, medytację oraz rozważania przygotowane przez księży będziemy wzmacniać wiarę, dając świadectwo naszej przynależności do Kościoła katolickiego. Zapraszamy wszystkich chłopców i mężczyzn, którzy podołają trudom nocnej wędrówki - zachęcają do udziału w pielgrzymce Rycerze Kolumba.

Na zakończenie pielgrzymki o godz. 6 w błotnickim sanktuarium będzie sprawowana Msza św. Po Eucharystii autobusy odwiozą pątników do Radomia.

Zapisy prowadzone są w Kurii Diecezji Radomskiej przy ul. Malczewskiego 1 w godz. 9-13 (od poniedziałku do piątku), poprzez formularz na stronie internetowej: www.rycerzekolumba.radom.pl lub w dniu wyjścia pielgrzymki (przy kościele MB Częstochowskiej) od godz. 18.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama