Nowy numer 46/2019 Archiwum

Nie żyje ks. Andrzej Wróblewski

Kapłan zmarł w wieku 79 lat. Był rezydentem w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Kałkowie-Godowie.

Ks. Andrzej Eugeniusz Wróblewski urodził się 21 stycznia 1940 roku w Szewnej (obecnie diecezja sandomierska). Święcenia kapłańskie przyjął 7 czerwca 1964 roku. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Jedlińsk, Łoniów, Pionki - św. Barbary, Ostrowiec Świętokrzyski - NMP Saletyńskiej, Opoczno - św. Bartłomieja. Był administratorem w parafii Wsola i proboszczem w parafii Odrowąż. Od 1994 roku przebywał jako duszpasterz, a później rezydent przy parafii św. Maksymiliana Kolbe w Kałkowie-Godowie.

Uroczystości pogrzebowe zostały zaplanowane na wtorek 25 czerwca. O 15.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbe w Kałkowie-Godowie sprawowana będzie Msza św. Po niej nasatąpi odprowadzenie ciała na miejscowy cmentarz.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama