Nowy numer 41/2019 Archiwum

Radom. Szachy dla wolontariuszy

Za kilka dni rusza "Dolina Krzemowa nad Mleczną".

Kapituła Kultury Szachowej wraz z UKS Roszada rozpoczyna pilotażowy projekt "Dolina Krzemowa nad Mleczną".

Ideą projektu jest zapoznanie z podstawowymi zasadami gry w szachy chętnych wolontariuszy, którzy nie mieli jeszcze styczności z tą królewską grą. Akcja jest jednorazowa, uczestnictwo darmowe, obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają się do 8 lipca, do godz. 23.59.

Spotkanie organizacyjne zaplanowano 9 lipca o 17.00 w klubie "Kwadrat" przy ul. Grzybowskiej 16 w Radomiu. Pierwsze zajęcia odbędą się 10 lipca o 17.30 w klubie "Radomig" przy ul. Mazowieckiego 13a w Radomiu.

Kurs będzie trwał 12 godzin dydaktycznych i będzie się odbywał we wtorki od 17.00 do 18.30 w klubie "Kwadrat", a w środy - od 17.30 do 19.00 w klubie "Radomig".

Ostatniego lipca odbędzie się sprawdzenie zdobytych umiejętności i wręczenie certyfikatów "propagowania wiedzy podstawowej o szachach" dla uczestników kursu.

Pytania i potwierdzenia zapisów: uks.roszada@gmail.com. Telefon kontaktowy: 507 434 079.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL