Nowy numer 47/2019 Archiwum

Radom. Pożytek z porządków

Zbiórki elektrośmieci w parafii pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Radomiu.

Przez dwa i pół tygodnia będzie można przynosić do kościoła pw. Matki Bożej Miłosierdzia przy ul. Struga 31A zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, który zostanie przekazany wyznaczonej firmie pomagającej siostrom orionistkom prowadzącym Szpital Misyjny na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Elektrośmieci: zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny RTV i AGD, m.in. komputery, monitory, drukarki, pralki, lodówki, radia, telefony, baterie, odkurzacze, kable, akumulatory itp. można składać pod schodami kościoła - za kratą, od strony parkingu, do 1 sierpnia, do 16.00. Po tym terminie zbiórka będzie już nieaktualna.

Organizatorem zbiórki jest Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Misio”. Hasło akcji to: „Oczyść dom i świat z elektrośmieci, zostań patronem polskich misjonarzy”.

- Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do tej zbiórki - mówi proboszcz ks. prał. Wiesław Taraska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama