GN 42/2019 Archiwum

Kwartet wokalny LeonVoci wystąpił w Radomiu

Artyści pokazali swoje ogromne możliwości wokalne i pozostawili niezapomniane wrażenia.

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźnia" jest organizatorem cyklu koncertów w muszli koncertowej w Parku im. Tadeusza Kościuszki. Wydarzenia te zaplanowane są podczas wakacji nie tylko w weekendy. Tak było z występem męskiego kwartetu wokalnego LeonVoci, który zaprezentował się widzom w środku tygodnia. Zapowiadająca grupę Beata Drozdowska, dyrektor „Łaźni”, powiedziała o wykonawcach, że posiadają „bezmiar talentu”. Zespół założył w 2015 roku Nazar Tatsyshyn - lider kwartetu. Artyści przyjechali z Ukrainy, ze Lwowa. Są laureatami międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych. Popularyzują muzykę klasyczną przez śpiew operowy na współczesną manierę. W Polsce dali się poznać jako gwiazdy polskiej edycji programu „Mam Talent”, gdzie jury i widzowie owacyjnie, na stojąco, przyjęli ich występ.

W Radomiu koncert kwartetu zgromadził bardzo wielu mieszkańców miasta, brawom nie było końca - widzowie docenili olbrzymi talent wykonawców.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama