Nowy numer 46/2019 Archiwum

Jak poprawnie mierzyć poziom cukru

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny zaprasza pacjentów chorych na cukrzycę, ich rodziny i osoby zainteresowane tematyką cukrzycy.

Akcja odbędzie się w piątek 26 lipca między godziną 10 a 11. - Czekamy za bufetem szpitala (na parterze, za windami w lewo) na pacjentów chorych na cukrzycę, ich rodziny i osoby zainteresowane tematyką cukrzycy. Będzie można dowiedzieć się, jak poprawnie mierzyć sobie poziom cukru z użyciem glikometru, oraz wykonać bezpłatnie badanie poziomu cukru. Do dyspozycji pacjentów będą: lekarz diabetolog, edukator cukrzycy, psycholog i dietetyk, którzy odpowiedzą na każde nurtujące pytanie dotyczące cukrzycy. A niestety zapadalność na tę chorobę ciągle rośnie. Spotkania poświęcone walce z cukrzycą będą cykliczne. To piątkowe jest pierwsze - informuje Karolina Gajewska z MSS, specjalista ds. kontaktów z mediami.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama