Nowy numer 33/2019 Archiwum

To trudności są drogą

Mówią, że w ich wędrowaniu ważne są słowa Psalmu 128: „Szczęśliwy człowiek, który służy Panu i chodzi Jego drogami”. – My staramy się chodzić drogami Pańskimi – zapewniają Beata i Marek Sokołowscy z Szydłowca.

Ona – matematyk pracujący z młodzieżą, on – przedsiębiorca i samorządowiec. Od kilku lat przemierzają kolejne odcinki Camino do grobu apostoła św. Jakuba Starszego w hiszpańskim Santiago de Compostela. Już tam byli. Kolejny raz – jak planują – dotrą do Santiago w Świętym Roku Jakubowym 2027. To wędrówka, która etapami potrwa kilka lat. Podczas niej spotykają Boga Stwórcę, ale także piękno Jego stworzenia.

Dostępne jest 5% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL