Nowy numer 48/2020 Archiwum

Enea Kozienicki Klub Siatkówki

To oficjalna nazwa, pod jaką będzie występowała drugoligowa drużyna seniorów.

Enea Wytwarzanie kolejny rok z rzędu będzie wspierać Kozienicki Klub Siatkówki. Udana współpraca z KKS zaowocowała przedłużeniem umowy o kolejny rok i jej znacznym rozszerzeniem.

- To bardzo ważny dzień dla Kozienic oraz Enei Wytwarzanie. Jako największy pracodawca oraz firma w regionie cieszymy się z kontynuacji współpracy z Kozienickim Klubem Siatkówki. Sponsoring tytularny KKS Kozienice otwiera nowy etap tej współpracy zarówno dla Enei Wytwarzanie, jak i dla klubu. Nasza firma aktywnie wspiera siatkówkę na najwyższym poziomie w regionie. Od kilku lat jesteśmy sponsorem Grand Prix Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet oraz Turnieju Partnerstwa Regionalnego w Kozienicach. Wspieramy również Czarnych Radom, jeden z najlepszych klubów siatkarskiej Plus Ligi. Teraz Enea Wytwarzanie doda jeszcze więcej mocy zawodnikom Kozienickiego Klubu Siatkówki. Mamy nadzieję, że pomoże im to osiągać coraz lepsze wyniki - mówi Marcin Łukasiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie.

Energia od Enei Wytwarzanie popłynie nie tylko do drużyny seniorów. - W ramach współpracy klub będzie również wspierał rozwój i szkolenie najmłodszych adeptów siatkówki w Kozienicach. KKS zorganizuje m.in. międzyszkolny cykl turniejów Enea Cup dla dzieci i młodzieży biorących udział w Enei Akademii Sportu. Młodzież z Kozienic będzie miała także okazję wziąć udział w miniobozie Enea Volley Camp i trenować pod okiem reprezentantów Polski w siatkówce oraz zawodników siatkarskiej Plus Ligi - informuje Mateusz Pułkowski, specjalista ds. public relations Enei Wytwarzanie.

-  Dzięki wsparciu od Enei Wytwarzanie możemy spokojnie funkcjonować i skupić się wyłącznie na własnej grze w zbliżającym się nowym sezonie. Z dumą i entuzjazmem witamy Eneę nie tylko na koszulkach, ale również w nazwie naszej drużyny. Mamy nadzieję, że Enea zostanie z nami na dłużej. Wierzymy, że długofalowe, wspólne działania zaowocują coraz wyższym poziomem sportowym i w efekcie pozwolą powalczyć o awans na zaplecze siatkarskiej Plus Ligi - podkreśla Tomasz Jagiełło, prezes Kozienickiego Klubu Siatkówki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama