GN 46/2019 Archiwum

MOPS w Radomiu zaprasza w sobotę

Już wiemy, ile do tej pory wydano rozstrzygnięć na świadczenie Dobry Start i na świadczenie wychowawcze.

Kierownik Działu Pracy Socjalnej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Limanowskiego 134 informuje, że w najbliższą sobotę, 24 sierpnia, Dział Obsługi Mieszkańców Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej będzie otwarty dla klientów. Wnioski będzie można składać od 7.00 do 15.30.

Do 20 sierpnia wpłynęło do ośrodka 13919 wniosków na świadczenie Dobry Start (300+) oraz 19144 wnioski na świadczenie wychowawcze (500+). Do 20 sierpnia wydano 11423 rozstrzygnięcia dotyczące świadczenia Dobry Start oraz 13024 rozstrzygnięć dotyczących świadczenia wychowawczego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama