Nowy numer 46/2019 Archiwum

Coraz bliżej do Apelu Młodych

Impreza odbędzie się w Radomiu po raz dziewiąty.

Organizatorem Apelu Młodych i koncertu Nieziemskie granie jest Duszpasterstwo Młodzieży i Rada Młodzieżowa Diecezji Radomskiej. Spotkanie odbędzie się 14 września na ul. Żeromskiego. Początek o 18.00.

- Modlitwa, świadectwo, wspaniały koncert staną się tak jak dotychczas elementami, które tak dobrze są odbierane przez młodych. Punktem kulminacyjnym będzie oczywiście Adoracja Najświętszego Sakramentu. Jak co roku przygotowana będzie tzw. strefa modlitwy w muszli amfiteatru (w parku). Tegoroczny Apel Młodych stanie się również podziękowaniem dobremu Bogu za Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Panamie. Nie zabraknie zatem wspomnień z tego wydarzenia Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poprzez śpiew, doświadczenie wspólnoty, a przede wszystkim osobistą więź z Bogiem zaświadczyć, że Jezus żyje! - informuje i zaprasza ks. Mariusz Wilk, duszpasterz akademicki i diecezjalny duszpasterz młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama