Nowy numer 48/2020 Archiwum

Czarni Radom z kolejnym sponsorem i nową nazwą

Cerrad Enea Czarni Radom - to oficjalna nazwa siatkarskiego klubu, który ma nadzieję powalczyć o najlepsze miejsca w PlusLidze.

Enea dołączyła do sponsorów tytularnych radomskiej drużyny siatkarskiej. - Będziemy na boisku twardzi jak wyroby Cerradu i energetyczni jak Enea - mówi Wojciech Stępień, prezes Cerrad Enei Czarnych Radom. - To jest megawydarzenie. Jeszcze parę lat temu nie myśleliśmy, że pozyskamy takiego strategicznego sponsora jak Enea. Dzisiaj jeszcze podpisaliśmy umowę na kontynuację sponsoringu z firmą Cerrad na 3 lata. Na pewno staliśmy się silniejszym klubem.

O tej nowości poinformowano na specjalnej konferencji prasowej, w której wzięli udział przedstawiciele klubu, spółki Enea, firmy Cerrad, a także Marek Suski, szef gabinetu politycznego premiera, i Wojciech Skurkiewicz, wiceminister obrony narodowej.

- Czekaliśmy 6 lat, żeby któraś z radomskich firm wspomogła tę drużynę. My, oczywiście, zostajemy z nią. Cieszymy się, że Enea dołączyła do nas, bo to będzie z pożytkiem dla klubu. Budżet będzie wyższy, bo Cerrad dołożył pieniądze i Enea przyszła z pieniędzmi - mówi Halina Bąk, prezes firmy Cerrad.

- Kochamy siatkówkę. Robimy dobry biznes i jesteśmy dumnym sponsorem jednego z najlepszych klubów siatkarskich w polskiej lidze, która jest najlepsza na świecie. Dla Enei to bardzo dobry interes. To, że osiągnęliśmy tak wysoki wskaźnik efektywności inwestycji, ułatwiło nam decyzję, żeby sponsorować siatkówkę radomską - mówi Jan Mazurkiewicz, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych spółki Enea Wytwarzanie. Umowa ze spółką Enea będzie obowiązywała przez każdy kolejny sezon.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama