GN 46/2019 Archiwum

Zaproszenie na dożynki do Kałkowa-Godowa

Na terenie sanktuarium Matki Bożej, Bolesnej Królowej Polski, Pani Ziemi Świętokrzyskiej odbędzie się diecezjalne, powiatowe i gminne święto plonów.

Na świętowanie, które odbędzie się 8 września, zapraszają ks. Zbigniew Stanios, kustosz sanktuarium, Piotr Babicki, starosta starachowicki, i Marek Wojtas, wójt gminy Pawłów.

- Dziękczynienie za zebrane plony rozpocznie o 11.00 korowód dożynkowy, który przejdzie ulicami Kałkowa-Godowa. Zapraszamy serdecznie do udziału w uroczystej Mszy św. o 12.00 wszystkich kapłanów wraz z wiernymi i delegacje z wieńcami dożynkowymi. Po Mszy św. przemarsz z orkiestrą dętą na boisko i piknik dożynkowy: „Biegaj z plusem”, bieg ulicami Kałkowa i Godowa, wiele atrakcji i zabawy dla dzieci i dorosłych. Szczegóły na sanktuaryjnej stronie internetowej  lub na stronie pawlow.pl - informuje ks. Stanios.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama