Nowy numer 27/2020 Archiwum

Z kolejnym sponsorem i nową nazwą

Cerrad Enea Czarni Radom – to oficjalne „imię” siatkarskiego klubu, który ma nadzieję powalczyć o najlepsze miejsca w PlusLidze.

Enea dołączyła do sponsorów tytularnych radomskiej drużyny siatkarskiej. Umowa ze spółką będzie obowiązywała przez każdy kolejny sezon. – Będziemy na boisku twardzi jak wyroby Cerradu i energetyczni jak Enea – mówi Wojciech Stępień, prezes Cerradu Enei Czarnych Radom. – To jest megawydarzenie. Jeszcze parę lat temu nie myśleliśmy, że pozyskamy takiego strategicznego sponsora jak Enea. Dzisiaj jeszcze podpisaliśmy umowę na kontynuację sponsoringu z firmą Cerrad na 3 lata.

Na pewno staliśmy się silniejszym klubem. O tej nowości poinformowano na specjalnej konferencji prasowej, w której wzięli udział m.in. przedstawiciele klubu, spółki Enea i firmy Cerrad.

– Czekaliśmy 6 lat, żeby któraś z radomskich firm wspomogła tę drużynę. My, oczywiście, zostajemy z nią. Cieszymy się, że Enea dołączyła do nas, bo to będzie z pożytkiem dla klubu – mówi Halina Bąk, prezes firmy Cerrad.

– Kochamy siatkówkę. Jesteśmy dumnym sponsorem jednego z najlepszych klubów siatkarskich w polskiej lidze, która jest najlepsza na świecie. Dla Enei to bardzo dobry interes. To, że osiągnęliśmy tak wysoki wskaźnik efektywności inwestycji, ułatwiło nam decyzję, żeby sponsorować radomską siatkówkę – mówi Jan Mazurkiewicz, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych spółki Enea Wytwarzanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama