Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Zaproszenie na wyjątkowe rekolekcje

Do udziału zachęca Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "Effatha" w Radomiu.

W sumie to będzie 9 tygodni, a dwugodzinne spotkania będą odbywać się w piątki, poczynając od 4 października do grudnia. 

- Jeżeli czujesz w swoim sercu pragnienie, tęsknotę, potrzebę głębi, spotkania, nieograniczonej radości i prawdziwej zmiany, to zaproszenie jest dla ciebie. Dla każdego, kto żyje życiem Kościoła. I dla każdego, kto chwieje się, nie mogąc znaleźć upragnionej treści. Również do tego, kto odszedł, zgubił się, wszedł na drogi dzisiejszego świata. Jesteśmy przekonani, że nasze zaproszenie w istocie swojej pochodzi wprost od Jezusa, któremu zależy na Tobie szczególnie. Zaprasza Cię Pan Jezus, który za tobą tęskni - zachęcają organizatorzy.

Spotkania odbędą się w Oratorium św. Filipa Neri, ul.  Grzybowska 22 (dawny kościół dolny) w Radomiu.

- Nie trzeba się zapisywać, to też nic nie kosztuje. Po prostu przyjdź, wszyscy tu czekamy na ciebie. Za organizację rekolekcji odpowiada wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Effatha, która modli się wspólnie, śpiewa i wielbi Boga od 35 lat. Jeżeli chcesz, możesz spotkać się z nami i z Panem Jezusem w każdy poniedziałek w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. św. Filipa Neri, przy ul. Grzybowskiej. Chcesz wiedzieć o nas więcej? Jesteśmy na Facebooku: Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Effatha” w Radomiu - zaprasza wspólnota.

Zachęcamy do obejrzenia: https://youtu.be/3j6Q9GZemsA

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL