Nowy numer 32/2020 Archiwum

Zaproszenie na Studium Życia Rodzinnego

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej zachęca do udziału w zajęciach zarówno osoby indywidualne, jak również małżeństwa i narzeczonych.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 września o 9.00 w siedzibie Kurii Biskupiej (Radom, ul. Malczewskiego 1).

- Studium ma charakter interdyscyplinarny i obejmuje przekazanie nauki Kościoła o małżeństwie i rodzinie. Słuchacze otrzymują także wiedzę w zakresie nowoczesnych metod rozpoznawania płodności. Ich znajomość uczy szacunku dla ludzkiej płodności i życia w zgodzie z wiarą i własnym sumieniem - mówi ks. Sławomir Adamczyk, diecezjalny duszpasterz rodzin.

Organizatorzy zapraszają szczególnie młode małżeństwa, chcące pogłębić wiedzę dotyczącą katolickiej wizji małżeństwa i rodziny, nauczyć się naturalnych metod planowania rodziny. - Zapraszamy także narzeczonych chcących lepiej przygotować się do zawarcia małżeństwa oraz osoby, które chciałyby w przyszłości pracować w Parafialnym Poradnictwie Rodzinnym. Zależy nam również na tym, by przygotować osoby, które mogłyby być pomocą w parafii do prowadzenia tematycznych spotkań z młodzieżą, narzeczonymi czy małżeństwami w kryzysie - wyjaśnia ks. Adamczyk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama