Nowy numer 04/2020 Archiwum

Zaproszenie na Studium Życia Rodzinnego

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej zachęca do udziału w zajęciach zarówno osoby indywidualne, jak również małżeństwa i narzeczonych.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 września o 9.00 w siedzibie Kurii Biskupiej (Radom, ul. Malczewskiego 1).

- Studium ma charakter interdyscyplinarny i obejmuje przekazanie nauki Kościoła o małżeństwie i rodzinie. Słuchacze otrzymują także wiedzę w zakresie nowoczesnych metod rozpoznawania płodności. Ich znajomość uczy szacunku dla ludzkiej płodności i życia w zgodzie z wiarą i własnym sumieniem - mówi ks. Sławomir Adamczyk, diecezjalny duszpasterz rodzin.

Organizatorzy zapraszają szczególnie młode małżeństwa, chcące pogłębić wiedzę dotyczącą katolickiej wizji małżeństwa i rodziny, nauczyć się naturalnych metod planowania rodziny. - Zapraszamy także narzeczonych chcących lepiej przygotować się do zawarcia małżeństwa oraz osoby, które chciałyby w przyszłości pracować w Parafialnym Poradnictwie Rodzinnym. Zależy nam również na tym, by przygotować osoby, które mogłyby być pomocą w parafii do prowadzenia tematycznych spotkań z młodzieżą, narzeczonymi czy małżeństwami w kryzysie - wyjaśnia ks. Adamczyk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama