GN 46/2019 Archiwum

Studium Organistowskie zaprasza

Diecezjalne Studium Organistowskie przyjmuje kandydatów na kolejny rok nauki 2019/2020.

Nauka w studium trwa 5 lat. Zajęcia są obowiązkowe. Dla I i II roku odbywają się w każdy poniedziałek i wtorek, a dla III, IV, V roku - w każdy wtorek i środę od godz. 9 do 16.

- Zapraszamy kandydatów na organistów, którzy chcieliby swoimi umiejętnościami muzycznymi służyć Kościołowi. Dla mnie organista to nie zawód, lecz powołanie, dlatego naszych słuchaczy nie tylko kształcimy muzycznie, ale także formujemy - mówi ks. prał. Wojciech Szary, dyrektor DSO.

Egzamin wstępny odbędzie się 30 września 2019 roku o godz. 9 w siedzibie DSO w Radomiu przy ul. Prusa 6.

- Należy złożyć następujące dokumenty: podanie, życiorys, opinię od księdza proboszcza, kserokopię świadectwa ze szkoły, kserokopię świadectwa ze szkoły muzycznej lub ogniska muzycznego, jeśli do takich kandydat uczęszczał, oraz dwa zdjęcia - wylicza ks. Szary.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 48 36 56 228.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama