Nowy numer 27/2020 Archiwum

Targi pracy w Radomiu

Pracodawcy przedstawili prawie 1000 ofert zatrudnienia.

W jednym miejscu można było spotkać przedstawicieli różnych firm i instytucji oraz porozmawiać z nimi o możliwości zatrudnienia.

Z targów skorzystali lokalni pracodawcy. Była to dla nich dobra okazja, by przedstawić swoją ofertę zatrudnieniową. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomiu zarejestrowanych jest 19 tys. osób.

Podczas targów można było skorzystać z porad z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy, których udzielali m.in. specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy.

Targi, a odwiedziły je tłumy radomian, nie ograniczyły się jedynie do prezentacji ofert zatrudnienia, ale też pokazały nowe perspektywy i trendy na rynku pracy.

Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt, w którym pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy udzielali informacji na temat legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce.

Targi odbywały się w pomieszczeniach Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. Żeromskiego.

Organizatorzy tego wydarzenia to: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, filia w Radomiu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama