GN 46/2019 Archiwum

Targi pracy w Radomiu

Pracodawcy przedstawili prawie 1000 ofert zatrudnienia.

W jednym miejscu można było spotkać przedstawicieli różnych firm i instytucji oraz porozmawiać z nimi o możliwości zatrudnienia.

Z targów skorzystali lokalni pracodawcy. Była to dla nich dobra okazja, by przedstawić swoją ofertę zatrudnieniową. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomiu zarejestrowanych jest 19 tys. osób.

Podczas targów można było skorzystać z porad z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy, których udzielali m.in. specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy.

Targi, a odwiedziły je tłumy radomian, nie ograniczyły się jedynie do prezentacji ofert zatrudnienia, ale też pokazały nowe perspektywy i trendy na rynku pracy.

Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt, w którym pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy udzielali informacji na temat legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce.

Targi odbywały się w pomieszczeniach Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu przy ul. Żeromskiego.

Organizatorzy tego wydarzenia to: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, filia w Radomiu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama