GN 46/2019 Archiwum

Szkoła Lektora już w październiku w Pionkach

W szkoleniu uczestniczyć mogą ministranci, którzy uczęszczają do VII bądź VIII klasy szkoły podstawowej oraz szkoły średniej.

Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Diakonia Liturgiczna Ruchu Światło-Życie zapraszają ministrantów na Szkołę Lektora, która odbędzie się w ośrodku rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie "Betania" w Pionkach. Szkolenie podzielone jest na trzy sesje weekendowe:

  • I sesja - 18-20 października 2019 r.
  • II sesja - 6-8 grudnia 2019 r.
  • III sesja - 7-9 lutego 2020 r.

Każda z sesji rozpoczyna się w piątek o godz. 18, a kończy w niedzielę ok. godz. 12. Ministranci uczestniczą w trzech sesjach.

Zgłoszenia przyjmuje ks. Michał Michnicki, diecezjalny duszpasterz ministrantów, do 13 października - tel.: 607 133 787, e-mail: michalmichnicki@gmail.com.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkoła Lektora zakończy się błogosławieństwem udzielonym przez biskupa do pełnienia funkcji lektora i wręczeniem krzyża lektorskiego, które planowane jest na 7 lub 14 marca 2020 r. w WSD w Radomiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama